Esnek Yan Haklar Programları Yönetimi

Esnek Yan Haklar Programları Yönetimi ve Danışmanlığı Hizmetleri

– Bana görevim gereği sağlanan bir çok Yan Hak var, ancak bazıları hiç işime yaramıyor, kullanmıyorum diyorsanız.
– İşveren olarak Yan Haklara fazlaca bütçe ayırıyorum ancak bir türlü tam istediğim karşılığı, memnuniyeti alamıyorum diyorsanız,

Esnek Yan Haklar Programları’nın ilk yaratıcıları Türkiye ve dünyadaki bu yönde uygulamaların bilgi birikimini tek programda buluşturuyor, adına da Esnek Ödül diyeceğiz. Yan Hak politikanızı baştan sona yeni bir bakış açısıyla değişimden geçirmeye hazır mısınız?

Etkin iletişim ile hem memnuniyet yaratacağınız hem de muafiyetlerden faydalanarak tasarruf elde edeceğiniz bir yatırım aracına dönüştürdüğümüz Esnek Yan Haklar Programı, şirketinizde rahatlıkla yapılandırılabilir. Lütfen bizi arayın, en iyi uygulamalardan sizlere bilgiler verelim.

Yan Haklar dünyasının yenilikçi yüzü, çağımızın yeni ödüllendirme yöntemi olan bu programı Türkiye’de önemli şirketler uygulamaya başladılar ve çok verimli sonuçlar alıyorlar. İlk uygulamalarını yapan danışmanlar olarak sizlere daha genişletilmiş, kullanımı ve yönetimi kolay yazılım eşliğinde Teknoloji ve Bilgi çağına uygun hizmet veriyoruz.

Ayrıca, Sürdürülebilir Çevre ve Yaşam için Yan Hakların etkin tasarımı boyutunu hiç düşündünüz mü? Bakış açınızın tamamen yenilenmesine hazır mısınız? Endüstri 4.0’ın katkılarıyla Ödül Yönetimi’nde de sizlerle birlikte 4.0’a geçiş yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Scroll to Top